درباره ما

شرکت مشاوران برگزیده نرم‌افزار (مبنا) در سال 1378 تأسیس شده است. ما اهداف خود را بر محور تولید نرم‌افزارهای یکپارچه مالی - اداری پایه گذاشته‌ایم. تجربه ما در شناخت فعالیت موسسات و شرکت‌های بزرگ صنعتی، تجاری و خدماتی کشور اعم از آب و فاضلاب، پتروشیمی، شرکت‌های پخش مویرگی دارو و غذا، دادگستری و ده‌ها شرکت کوچک و بزرگ به سرمایه قابل توجهی تبدیل شده است. بدیهی است که حیات نرم‌افزار منوط به خدمات پشتیبانی است. در همین راستا دومین محور اهداف ما بالا نگهداشتن سطح کیفی خدمات پشتیبانی می‌باشد. با استفاده از ابزار روز در فناوری تولید نرم‌افزار و مشاوره با کارشناسان زبده در زمینه‌های مختلف علوم، سعی داریم با امواج شتابان صنعت آی تی گام برداریم.

بدیهی است که حیات نرم‌افزار منوط به خدمات پشتیبانی است. در همین راستا دومین محور اهداف ما بالا نگهداشتن سطح کیفی خدمات پشتیبانی می‌باشد.

با استفاده از ابزار روز در فناوری تولید نرم‌افزار و مشاوره با کارشناسان زبده در زمینه‌های مختلف علوم سعی داریم با امواج شتابان صنعت آی تی گام برداریم.

مجموعه شرکت های مبنا

مبنت
حامی
برنا
شعبه زاگرس
878
پرسنل
24
مشتریان
756
شعب
924
شرکتهای زیرمجموعه

معرفی اعضای هیئت مدیره

سرکار خانم فاطمه عباسی

جناب آقای بهرام دشمه

جناب آقای امید رکاب ساز

جناب آقای دکتر خانلر بیگ (مدیر عامل پخش اکسیر)

از همکاری بین مبنا و اکسیر بسیار راضی هستم،بدون حتی یک روز تعطیلی در بخش فروش در کوتاه ترین زمان سیستم تحت وب راه اندازی شد و تمام فرآیندها به روز و با صحت و دقت درست پیاده سازی شده است.

و در نهایت بسیار از پیشنهاد مبنا راضی هستم

فرم استخدام

فایل باید کوچکتر از 8 MB باشد.
پسوند های مجاز فایل: txt pdf doc docx.